O nás

Jazykové štúdio MANHATTAN bola založená na princípe poskytnúť príležitosť tým záujemcom, ktorí sa chcú naučiť cudzí jazyk alebo si zlepšiť už svoje doterajšie jazykové schopnosti. Jeden z najväčších problémov našej doby je práve neznalosť alebo nedokonalé schopnosti cudzích jazykov. Bez aktívnej znalosti cudzieho jazyka jednotlivec  neprežíva práve tie momenty, ktoré uľahčia alebo robia pestrejším náš  život. Našim cieľom je vytvoriť s pomocou vysoko kvalifikovaných a skúsených vyučujúcich tzv. jazykovú bezpečnosť a to s využívaním najmodernejších metód, aby naši absolventi sa čo najlepšie vedeli uplatniť v každodennom živote ako aj na pracovných oblastiach.

Ako Ti v tom môžeme pomôcť?
Skúsenosť a prax nám dosvedčuje fakt, že nie je najlepšia voľba jazykový kurz roztiahnuť po dlhé roky. Práve preto sme vytvorili našu ponuku tak, aby si každý uchádzač mohol nájsť pre seba najvýhodnejší kurz. Naše kurzy sú jedinečné v tom, že ponúkame: intenzívne, polo intenzívne alebo štandardné, od základných až po pokročilých stupňov.

Jazykové štúdio MANHATTAN je odhodlané poskytovať študentom jazykovú spôsobilosť, t.j. naši vyučujúci sú pripravení na to, aby študenti čo v najkratšej dobe získali požadovanú jazykovú úroveň a pripravili ich k  úspešnej jazykovej skúške.

MANHATTAN Studio sa nachádza v centre mesta Dunajská Streda a  čaká všetkých študentov, ktorí sa chcú naučiť cudzie jazyky: mladého aj dospelého, malého aj veľkého. Ceny našich jazykových kurzov sme vypracovali tak, aby boli dostupné pre každého. U nás môžete študovať sedem dní v týždni, od pondelka do nedele.

Ak máš ešte pochybnosti o výbere kurzu, navštív nás a zúčastni sa na bezplatnom skúšobnom seminári. Naši vyučujúci radi odpovedajú na všetky tvoje otázky a pomôžu Ti zvoliť pre teba najvhodnejší jazykový kurz.

Srdečne vítame všetkých našich uchádzačov:

Tím Jazykového štúdia MANHATTAN